SELİZ-1 Endüstriyel Tip Türk Kahvesi Makinesi Selizza Keyf-i Köpük Kırmızı

Selizza Keyf-i Köpük Kırmızı, size en üst düzey tat ve keyif veren profesyonel bir türk kahve makinesidir. Profesyoneller tarafından tasarlanan bu süper güçlü makine, kolay kullanım ve dahili yüksek kapasiteli deterjan haznesi, hızlı ve zorlu kaynakları çekme özelliği, ince ölçeklendirilmiş kahve çekirdeği ayarlaması ve eşsiz buhar dağılımı için benzersiz bir buhar kafası ile donatılmıştır.

Ürün Kodu : 1788
İNDİRİMLİ
Satış Fiyatı 0.00 TL
İndirimli Satış Fiyatı 49,953.88 TL
İNDİRİMLİ ÜRÜN AYNI GÜN KARGO

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0533 963 90 60

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

En geç 21 Haziran, 2024 tarihinde kargoda.

Selizza Keyf-i Köpük Kırmızı, size en üst düzey tat ve keyif veren profesyonel bir türk kahve makinesidir. Profesyoneller tarafından tasarlanan bu süper güçlü makine, kolay kullanım ve dahili yüksek kapasiteli deterjan haznesi, hızlı ve zorlu kaynakları çekme özelliği, ince ölçeklendirilmiş kahve çekirdeği ayarlaması ve eşsiz buhar dağılımı için benzersiz bir buhar kafası ile donatılmıştır. Kullanımı çok basit ve kullanıcı arayüzünde geniş bir dizi fonksiyona sahiptir. Üstelik, kahveninizi her zaman ideal sıcaklıkta tutmak için dahili ısıtma aleti ile birlikte gelir. Bu makineyle özelleştirmek o kadar kolay ki, hem anahtar teslim müşterilerine hem de çeşitli otel ve restoran müşterilerine hitap etmek için mükemmel bir profesyonel kahve makinesidir.

Cafe, restoran ve oteller için hizmete sunulan profesyonel Türk Kahve Makinesi Keyf-i köpük, sayesinde müşterilerinize bakır cezvede pişirilmiş, bol köpüklü geleneksel kahve lezzeti sunabilirsiniz.

Kaşık hareketini yapan patentli karıştırma sistemi ve bakır cezve ile pişirim sayesinde geleneksel Türk Kahvesi pişirme tekniğine en yakın Türk Kahvesi makinesidir. Pişirme tekniği ve kahve sayaç-izleme teknolojisi, standart lezzet üretmeniz ve kahve maliyetlerinizi planlayabilmeniz için geliştirildi.keyf-i köpük, o kahve makinesi opsiyonel ayarlanabilir pişirme süresi sayesinde pişirme tekniği ile hazırlanan diğer aromalı kahve çeşitleri için de kullanılabilir.

 

 

Selizza Keyfi Köpük Türk Kahve Makinesi 

Patentli karıştırma sistemi sayesinde kaşık hareketi yaparak, geleneksel Türk Kahvesi demleme tekniğine en yakın demlemeyi yapar.

İzleme ve kaydetme teknolojisi sayesinde kendi standardınızı oluşturabilir ve kahve maliyetinizi planlayabilirsiniz.

Aromalı Türk Kahve çeşitlerini hazırlamak için de opsiyonel ayarlanabilir karıştırma süresini kullanabilirsiniz.

mixStec.

Kaşık hareketinden esinlenilerek geliştirilen bu teknoloji sayesinde mükemmel bir köpük oluşumu sağlar ve kahvenin hiçbir zaman cezvenin tabanına yapışmamasını sağlar

i-Foamt.

Köpük algılama teknolojisi ile ideal köpük sağlanırken her pişirmede aynı köpük seviyesi elde edilir

breWtec.

Demleme yöntemiyle yapılması gereken Türk Kahvesi, Keyfi Köpük ile geleneksel demlenmiş lezzetine ulaşır.

secondBrew.

Geleneksel kahve yapma yöntemine uygun olarak, fincanlara ilk köpüğü dağıttıktan sonra  cezvenizi tekrar yerine yerleştirdiğinizde bir taşım daha ısıtma imkanı sağlar.

cPot.

Geleneksel Türk kahvesine uygun olarak, el işçiliğiyle üretilmiş bakır cezve kullanılır.

mixC.

Makinenin hijyenik kalması ve uzun ömürlü kullanım için karıştırma kaşıkları periyodik olarak temizlenmelidir. Her bir cezveye ait 2 tuşa aynı anda basarak karıştırma prosesi başlatılır.

traCoffee.

Operasyon, temizlik ve su doldurma süreçleri TFT LCD ekrandan izlenebilir ve proses bittiğinde sesli uyarı verilir.

traCup.

traCup yazılımı sayesinde kaç adet fincan kahve yapıldığı izlenebilir.

dynamiCup

dynamiCup teknolojisi sayesinde kullanılan fincanın boyutuna özel ölçekte su alımı yapılır.

dynammiX

 

Sahip olduğu dynamiX teknolojisiyle Dibek, Osmanlı ve Menengeç kahveleri ve diğer aromalı kahveleri pişirebilir.

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı